Til kassen
Totalt: 0

Logg inn

Handlekurv / 0 produkter

Handlekurven er tom

Usikker på hvor du skal starte?
Se våre nyheter
Til kassen
Total: 0,-
Snart 50 år som leverandør av fiskeredskaper

Om Frøystad

Frøystad AS har lang tradisjon for levering av fiskeredskaper til den norske kystflåten. Siden 1972 (Frøystad fiskevegn AS) har det blitt produsert og levert garn, teiner, ruser og tauverk både nasjonalt- og internasjonalt fra denne bedriften, som har sine lokaler i Fosnavåg – Søre Sunnmøre.
 
I februar 2011 ble selskapet etablert på nytt i samme lokaler som før med Per Frøystad og Hallgeir Frøystadvåg på eiersiden. Frøystad AS er tilbake med samme produktspekter som tidligere, supplert med nye produkter til fiskerisegmentet samt produktutvikling og en utvidet satsing på flere forretningsområder.
 
Vi ønsker nye og gamle kunder velkomne til oss.
 

Frøystad AS                                                                                 Frøystad Finnsnes AS 

Salg:                                                                                               Snurrevad

                                                                                    

 

Hallgeir Frøystadvåg                                                  Roy Arnfinn Olsen

Salgssjef                                                                     Daglig leder

Telefon: +47 90 10 56 11                                            Telefon: +47 48 95 64 32
Mail: hallgeir@froystad.no                                                                

 

Roy Willy Hagen

Salgsleder kyst

Telefon: +47 41 40 33 40
Mail: roy@froystad.no

 

 

Frank-Håkon Garnes

Salgsleder Maritim & Havbruk

Telefon: +47 91 30 26 00

Mail: frank@froystad.no

 

Kjell Dag Nilsen

Maritim & Havbruk 

Telefon: +47 91 82 90 62

Mail: kjell@froystad.no

 

Lager:

 

Børge Fiksdal

Lager

Telefon: 911 40 540

Email: borge@froystad.no

 

 

Administrasjon:

 

Geir Johan Bakke

Daglig leder

Mail: geir.johan@froystad.no

 

Per Frøystad

Rådgiver

Telefon: +47 90 68 41 68
Mail: per@froystad.no

 

Odd Gunnar Kleppe
Forretningsutvikling og bærekraft
 

Lone Peterson Sundgot

Økonomi og HR

Mail: lone@froystad.no

Innkjøp:

 

Cherry He Li

Innkjøp-og logistikksjef

Telefon: +47 96 61 29 52

Mail: cherry@froystad.no

 

Charlotte Drevland Kleppe

Innkjøp- og logostikkansvarlig

Telefon: +47 40 14 60 41

Mail: charlotte@froystad.no

 

 

 

 

 

 

Produktet du valgte er lagt i handlekurven