Til kassen
Totalt: 0

Logg inn

Handlekurv / 0 produkter

Handlekurven er tom

Usikker på hvor du skal starte?
Se våre nyheter
Til kassen
Total: 0,-
Snart 50 år som leverandør av fiskeredskaper

Om Frøystad

 
Frøystad AS har lang tradisjon for levering av fiskeredskaper til den norske kystflåten. Siden 1972 (Frøystad fiskevegn AS) har det blitt produsert og levert garn, teiner, ruser og tauverk både nasjonalt- og internasjonalt fra denne bedriften, som har sine lokaler i Fosnavåg – Søre Sunnmøre.
 
I februar 2011 ble selskapet etablert på nytt i samme lokaler som før med Per Frøystad og Hallgeir Frøystadvåg på eiersiden. Frøystad AS er tilbake med samme produktspekter som tidligere, supplert med nye produkter til fiskerisegmentet samt produktutvikling og en utvidet satsing på flere forretningsområder.
 
Vi ønsker nye og gamle kunder velkomne til oss.
 

Ansatte:

Geir Johan Bakke

Daglig leder

Mail: geir.johan@froystad.no

 

Per Frøystad

Rådgiver

Telefon: +47 90 68 41 68
Mail: per@froystad.no

 

Hallgeir Frøystadvåg

Salgssjef

Telefon: +47 90 10 56 11
Mail: hallgeir@froystad.no

 

Roy Willy Hagen

Salgsleder kyst

Telefon: +47 41 40 33 40
Mail: roy@froystad.no

 

Frank-Håkon Garnes

Salgsleder Maritim & Havbruk

Telefon: +47 91 30 26 00

Mail: frank@froystad.no

 

Kjell Dag Nilsen

Salgsleder Snurrevad

Telefon: +47 91 82 90 62

Mail: kjell@froystad.no

 

Cherry He Li

Innkjøp-og logistikksjef

Telefon: +47 96 61 29 52

Mail: cherry@froystad.no

 

Charlotte Drevland Kleppe

Innkjøp- og logostikkansvarlig

Telefon: +47 40 14 60 41

 

Lill Signe S. Sævik

Økonomi og HR

Telefon: 47 47 63 97 97

 

Malin Elise Dypvik

Lager

Telefon: +47 47 63 16 03

Email: malin@froystad.no

 

Børge Fiksdal

Sjåfør/lager

Telefon: 911 40 540

Email: lager@froystad.no

 

Produktet du valgte er lagt i handlekurven