FRI FRAKT i november!
Til kassen
Totalt: 0

Logg inn

Handlekurv / 0 produkter

Handlekurven er tom

Usikker på hvor du skal starte?
Se våre nyheter
Til kassen
Total: 0,-

Kontakt oss

E-postadresser for henvendelser

Produkt-/pris forespørsler: salg@froystad.no

Generelle henvendelser: post@froystad.no

Faktura (sende faktura / spørsmål vedr faktura): faktura@froystad.no

Lager (spørsmål vedr forsendelser): lager@froystad.no

Telefon: (+47) 70 30 06 90

 

For direkte kontakt: 

                            

                                                              

​                                                                                     

Hallgeir Frøystadvåg

Salgssjef

Frøystad AS                                                 

Telefon: +47 90 10 56 11

Mail: hallgeir@froystad.no

 

Roy Arnfinn Olsen

Daglig leder

Frøystad Finnsnes AS 

Snurrevad

Telefon: +47 48 95 64 32

Mail: roy.arnfinn@froystad.no

 

 

 

   

 

 

 

Vidar Danielsen
Avd. leder/Salgssjef
Frøystad AS, avd. Honningsvåg
Telefon: +47 90 69 86 34

 

Roy Willy Hagen

Salgsleder kyst

Frøystad AS

Telefon: +47 41 40 33 40
Mail: roy@froystad.no

 

Frank-Håkon Garnes

Salgsleder Maritim & Havbruk

Frøystad AS

Telefon: +47 91 30 26 00

Mail: frank@froystad.no

 

Kjell Dag Nilsen

Maritim & Havbruk

Frøystad AS

Telefon: +47 91 82 90 62

Mail: kjell@froystad.no

 

Lager:

 

Børge Fiksdal

Lager

Frøystad AS

Telefon: 911 40 540

Email: borge@froystad.no

 

 

Administrasjon:

 

Geir Johan Bakke

Daglig leder

Frøystad AS

Mail: geir.johan@froystad.no

 

Per Frøystad

Rådgiver

Frøystad AS

Telefon: +47 90 68 41 68
Mail: per@froystad.no

 

Odd Gunnar Kleppe
Forretningsutvikling og bærekraft
Frøystad AS
 

Lone Peterson Sundgot

Økonomi og HR

Frøystad AS

Mail: lone@froystad.no

 

Innkjøp:

 

Cherry He Li

Innkjøp-og logistikksjef

Frøystad AS

Telefon: +47 96 61 29 52

Mail: cherry@froystad.no

 

Charlotte Drevland Kleppe

Innkjøp- og logostikkansvarlig

Frøystad AS

Telefon: +47 40 14 60 41

Mail: charlotte@froystad.no

 

Kristin Smådal Hide

Profilering-og nettsalgsleder

Frøystad AS

Telefon: +47 90 55 05 67

Mail: kristin@froystad.no

 

 

 

 

 

 

Produktet du valgte er lagt i handlekurven