50 år som leverandør av fiskeredskap!

Rask levering!

Til kassen
Totalt: 0
Meny

Logg inn

Handlekurv / 0 produkter

Handlekurven er tom

Usikker på hvor du skal starte?
Se våre nyheter
TOTALT 0,00

Kontakt oss

E-postadresser for henvendelser

Produkt-/pris forespørsler: salg@froystad.no

Generelle henvendelser: post@froystad.no

Faktura (sende faktura / spørsmål vedr faktura): faktura@froystad.no

Lager (spørsmål vedr forsendelser): lager@froystad.no

Telefon: (+47) 70 30 06 90

 

Salg:                            

                                                              

​                                                                                     

Hallgeir Frøystadvåg, Salgssjef

Frøystad AS

Skinnesveien 36

6095 Bølandet                                               

Telefon: +47 90 10 56 11

Mail: hallgeir@froystad.no

 

Roy Arnfinn Olsen, Daglig leder

Frøystad Finnsnes AS 

Snurrevad
Ferrorveien 91
9308 Finnsnes

Telefon: +47 48 95 64 32

Mail: roy.arnfinn@froystad.no

 

 

 

   

 

 

 

Vidar Danielsen, Avdelingsleder
Frøystad AS, avd. Honningsvåg
Nordkappveien 22D
9750 Honningsvåg
Telefon: +47 90 69 86 34
 
 
Trond Williksen, Avdelingsleder
Frøystad AS, avd. Rørvik
Peter Fjærs vei 1
Telefon: +47 95 13 85 12

 

Roy Willy Hagen

Salgsleder kyst

Frøystad AS

Telefon: +47 41 40 33 40
Mail: roy@froystad.no

 

Kjell Dag Nilsen

Salgssjef Oppdrett og Maritim

Frøystad AS

Telefon: +47 91 82 90 62

Mail: kjell@froystad.no

 

 

Lager/logistikk:

Børge Fiksdal

Salg/lagerkoordinator

Frøystad AS

Telefon: +47 91 14 05 40

Mail: borge@froystad.no

 

Innkjøp:

 

 

 

 

 

 

 

Cherry He Li

Innkjøp-og logistikksjef

Frøystad AS

Telefon: +47 96 61 29 52

Mail: cherry@froystad.no

 

Steffen Voldsund

Innkjøp- og logistikk koordinator

Frøystad AS

Telefon: +47 99 69 11 11

Mail: steffen@froystad.no

 

 

Administrasjon:

 

Geir Johan Bakke

Daglig leder

Frøystad AS

Mail: geir.johan@froystad.no

 

Per Frøystad

Rådgiver

Frøystad AS

Telefon: +47 90 68 41 68
Mail: per@froystad.no

 

Victoria Vangberg

Økonomi

Frøystad AS

Mail: victoria@froystad.no

 

Kristin Smådal Hide

Profilering-og nettsalgsleder

Frøystad AS

Telefon: +47 90 55 05 67

Mail: kristin@froystad.no